Bicykle novej generácie

Skladací elektrický bicykel ETOP-BIKES F50e stanovil nové štandardy pre mobilitu. Pretože sa každým krokom snažíme zdokonaľovať, rozhodli sme sa rozšíriť ponúkaných produktov o elektrobicykle ETOP-BIKES. S vyspelou technológiou ETOP-BIKES iQ sme pripravili novú generáciu bicyklov, aby ste vstúpili do sveta s elektrickou mobilitou.

Elektrické bicykle ETOP-BIKES navždy zmenia váš pohľad na jazdu na bicykli. Elektrobicykle ETOP-BIKES predstavujú novú dimenziu a dokonca aj vzdialené miesta budú  pre vás ľahko dostupné.

Technické parametre ETOP-BIKE

65km

Dojazd

Pri bežnej prevádzke je dojazd elektrobicykla okolo 65 km.

250W

Výkon

Výkon motora predstavuje až 250W.

25km/h

Maximálna rýchlosť

Maximálna rýchlosť elektrobicyklo ETOP BIKE je 25km/h.

Koncept Etop-bikes

Elektrobicykle ETOP-BIKES reprezentujú inovatívny koncept bicyklovania.  Za pomoci dvoch silných elektromotorov nám dovolia jazdiť a šľapať do kopca takmer bez námahy. S elektrobicyklami ETOP-BIKES dosiahneme požadovanú cestovnú rýchlosť 25 km/h veľmi ľahko.

Pomocou uživateľského rozhrania digitálneho tachometra môžu byť nastavené viaceré úrovne pomoci elektromotora, takže keď chcete šlapať do pedálov sami, alebo by ste uvítali pomoc pri jazde do kopca, môžete si zvoliť požadovaný režim na tachometri. Budú vám závidieť aj profesionálni cyklisti. Športový mód vám poskytne maximálny výkon a výnimočnú akceleráciu. Na druhej strane ECO mód vám pomôže šetriť batériu a zvýšiť dojazd. Dobíjanie batérií je rýchle a jednoduché, nakoľko nabíjačka funguje v štandardnej zásuvke na elektrinu.

Prečo elektrický bicykel?

Znižovanie emisií a hodnoty oxidu uhličitého v mestách využitím alternatívneho spôsobu dopravy.
Cestovná rýchlosť 25 km/h s minimálnou námahou.
Správnym zapojením kogenerácie energie v domácnosti sme úsporní, ekologickíefektívni.

Máte záujem o elektrický bicykel ETOP-BIKE? Prosím kontaktujte nás!