Dostupnosť

Dostupnosť produktov

Náš sortiment obsahuje viac ako 1000 produktov a doplnkov priamo od 20 výrobcov a výhradných distribútorov z celého sveta. Ponúkame produkty za veľmi priaznivé ceny, preto sú dostupné pre každého.

Komponent

Kvalitné komponenty

Dodávame komponenty renomovaných značiek so zárukou nadštandardných funkcií, dlhej životnosti, jednoduchej obsluhy a dostupného servisu.

Oprava

Profesionálna montáž

Profesionálnou montážou Vám zaisťuje správnu funkciu, dlhú životnosť a bezporuchovosť systému.

%

Nákupné výhody

Pri registrácii získa zákazník automaticky zľavu 1%. Technologickú zostavu doručíme na miesto inštalácie. Registrovaný partneri môžu z nášho online systému vypracovať ponuky pre svojich zákazníkov.

Otáznik

Odborné a legislatívne poradenstvo

Poskytujeme služby súvisiace s vybavením legislatívnych záležitostí, technického poradenstva, montážnych prác technického záručného i pozáručného servisu.

Kreditky

Možnosti platby

Možností, ako zaplatiť za tovar je niekoľko. Môžete platiť na dobierku, bankovým prevodom, alebo elektronickým bankovníctvom.

Oko

Sledovanie zásielky

Po spracovaní objednávky Vás okamžite e-mailom informujeme o termíne expedovania zásielky a vďaka číslu balíka môžete sledovať pohyb zásielky. V prípade akejkoľvek zmeny budete okamžite informovaný.

Dodávka

Dosažiteľnosť celá Európa

Expedujeme zásielky do celej Európy, na Slovensko, do Čiech, Talianska, Poľska, Nemecka, Ukrajinu alebo Škandinávie. Naše produkty sú pre vás všade dostupné. Spokojne si môžete tovar objednať a my sa postaráme o jeho doručenie.

Hviezda

Vernostný program

Každému registrovanému partnerovi sa postaráme o doručenie zásielky až ku koncovému zákazníkovi. Ponúkame tiež veľkoobchodné ceny a každý nákup získavate benefity pre ďalšie nákupy.

Naši dodávatelia

Stále nie ste presvedčený? Skúste našu kalkulačku návratnosti!