Sídlo ETOP Alternative Energy

Etop Alternative Energy

Etop Alternative Energy s. r. o. je klientsky orientovaná obchodno-distribučná spoločnosť. Venujeme sa predaju zariadení získavajúcich energiu z obnoviteľných zdrojov na Európskom trhu. Špecializujeme sa najmä na fotovoltiku, a to panely, meniče, pohyblivé i statické konštrukcie pre fotovoltiku, ako aj kompletný servis od návrhu fotovoltického zariadenia po jeho realizáciu.

Naša spoločnosť pôsobí i v oblasti ďalších obnoviteľných zdrojov ako sú veterné elektrárne, kogeneračné jednotky, vodné mikro zdroje a termické zariadenia na prípravu teplej vody a vykurovania. Aktívne pôsobí i v oblasti uskladnenia energie z obnoviteľných zdrojov.

Ako postupujeme

1

Prvá návšteva

Návšteva na mieste inštalácie je bezplatná a slúži na získanie informácií o Vašich požiadavkách, predstavách a očakávaniach. Zhodnotíme miestne pomery stavba, orientácia, prekážky, elektrická inštalácia.

Prvá návšteva
2

Návrhy a vizualizácie

Na základe miestnych pomerov navrhneme prípravu objektu, poradíme s konfiguráciou zariadenia. Naše technické riešenia spĺňajú Vaše predstavy a očakávania, sú funkčné, dizajnovo prijateľné a v súlade s legislatívou.

Návrh a vizualizácia fotovoltiky
3

Realizácia

Realizácia sa skladá z vybavenia potrebných povolení, dodávky a montáže zariadenia, odborných skúšok, pripojenia do siete a zaškolenie obsluhy. Pomôžeme pri vybavení dotačných príspevkov.

Realizácia fotovoltiky
4

Záručný a pozáručný servis

V priebehu trvania záruky ako i po jej uplynutí, sme pripravený poskytnúť odborný technický servis ako i služby spojené s čistením zariadenia za účelom maximalizácie ziskov pri prevádzke zariadenia.

Servis fotovoltiky

Prečo si vybrať nás

Komponent

Odborný a profesionálny prístup

Ponúkame iba kvalitné časom overené a certifikované technológie. Garantujeme kvalitu, najlepšie ceny, profesionálny prístup, odbornosť. Komplexne ponúkame komponenty, sety a solárne systémy.

Domček

Bohaté skúsenosti

Máme za sebou úspešne pripojených viac ako 13 MW pozemných inštalácií a viac ako 900 kW strešných inštalácií na Slovensku a v EÚ (Bulharsko, Rumunsko, Slovinsko, Česko, Poľsko a Ukrajina).

Dokumenty

Administratívne úkony

Vybavíme Vám štátnu dotáciu na solárnu fotovoltickú elektráreň alebo solárny termický systém zdarma. Administratívu solárneho systému zariadime kompletne za Vás.

Oprava

Servis

Okrem ponuky na mieru navrhujeme naša spoločnosť poskytuje servis Vašich solárnych parkov, ale aj strešné fotovoltické elektrárne a fotovoltické zariadenie.

Naši dodávatelia

Máte na nás nejaké otázky? Prosím kontaktujte nás!