Tradičný slovenský výrobca

Pamätáte ako po revolúcii babky kupovali Labky? Jednoduché protišmykové návleky na topánky, aby sa im nešmýkalo. Návleky LABKA stanovili nové štandardy pre mobilitu.

Pretože sa každým krokom snažíme zdokonaľovať, rozhodli sme sa rozšíriť možnosti použitia pridaním odnímateľného pliešku, ktorý zvýši mobilitu na mäkkých šmykľavých povrchoch ako sú blato a sneh. Štandardne je návlek vybavený hrotmi, ktoré pomáhajú stabilite na tvrdších povrchoch ako je ľad.

Protišmykové návleky LABKA predstavujú staro-novú dimenziu a dokonca aj vzdialené miesta budú  pre vás ľahko dostupné.

Recyklované materiály.

Pri výrobe Labiek sa používa viac ako 90% recyklovaných materiálov. Samotné telo návlekov pozostáva z použitej duše kolesa. Držiaky hrotov, tzv. typy sú vyrobené z recyklovaných plastov.

Pri príležitosti 30-teho výročia produkcie tohoto výrobku sme vymysleli špeciálny obal ktorý je vyrobený z recyklovaného papiera.

Koncept LABKA

Protišmykové návleky na obuv LABKA sú určené pre zvýšenie bezpečnosti proti pošmyknutiu na klzkých povrchoch ako sú:

  • ľad
  • sneh
  • blato
  • poľadovica

Návod na použitie:

Návlečku polož oceľovými hrotmi na zem, najmenším otvorom k špičke obuvi. Uchytením a natiahnutím predného výstupku natiahni na špičku obuvi a natiahnutím zadného výstupku natiahni na pätu. Pre zvýšenie pocitu istoty na snehu, blate, použi profilový plech. Po použití návlečky stiahni z obuvi zadným výstupkom.