Inteligentná strecha novej generácie

Dizajnová inteligentná strecha.  Môže mať nekonečno farebných kombinácií, napr. vzhľad kameňa a šedú farbu, alebo aj metalízu. Hodí sa pre moderné novostavby aj pre renováciu starej strechy.

Strecha ani zďaleka nemusí byť len škridla nad drevenicou či krytina na šikmej streche idylického domčeka. Súčasnosť má aj mnohé ďalšie prejavy využitia striech, ktoré rozvíjajú jej rozmanitosť.

Zelená a inteligentná strecha vznikla spoluprácou dvoch špičkových firiem vo svojich oboroch. V oblasti striešných krytín MASLEN a v oblasti obnoviteľných zdrojov energie ETOP Alternative Energy – inšpiratívne príklady striech zo Slovenska, ktoré spoluurčujú aktuálne trendy.

Narastajúci počet projektov v posledných rokoch dokazuje stúpajúcu popularitu BIPV ako architektonického riešenia, keďže oblasť životného prostredia a úspory energie sú pri stavbe budov aj vďaka novej legislatíve EÚ stále dôležitejšie.

Aktívny strešný fotovoltaický modul – produkuje elektrickú energiu a zarába jej predajom do distribučnej siete.

Technické parametre

100%

Nezávislosť

Strecha slúži ako kolektor energie dopadajúcej na stavbu.

50%

Dotácie

Možnosť využiť dotácie na OZE až 50%.

20r

Pevnosť

Strecha je zelená a veľmi pevná. Záruka až 20 rokov.

Vizualizácia smart technológie

Spojenie estetiky a modernej techniky s okrasnými rastlinami tvorí naozaj jedinečný celok. Tento dizajnová a inteligentná strecha reaguje nielen na dizajnové trendy, ale aj technické požiadavky zákazníkov.

  • Vyhrieva v zimnom období
  • Možno prepojiť s nabíjačkou pre elektromobily
  • Vysoká kvalita použitých materiálov a spracovania
  • Vysoká kvalita použitých materiálov a spracovania
  • Viacero farebných variánt
  • Odľahčená hliníková konštrukcia

Drevená konštrukcia

Inteligentá strecha vytvára jedinečnú atmosféru. Vďaka unikátnej technológii s fotovoltaickými panelmi je celý objekt energeticky nezávislý.
Poskytujeme konštrukcie aj pre rovné aj pre šikmé strechy
Vďaka nízkej hmotnosti a vysokej pevnosti je inteligentná strecha vhodná kdekoľvek, do akéhokoľvek prostredia.

Strecha, ktorá sa zaplatí sama

Inteligentný strecha ENERBANK reprezentuje inovatívny koncept získavania a uskladnenia energie a jej efektívne využívanie. Za pomoci vstavaných fotovoltaických článkov v strešnej krytine dokáže inteligentná strecha zabezpečovať automatické vykurovanie, výrobu elektrickej energie a s tým spojenú energetickú sebestačnosť aj počas zimných mesiacov. Inteligentná strecha ENERBANK je ideálnou voľbou pre moderné, ekologické a estetické inštalácie.

Jedniná strecha, ktorá sa Vám zaplatí sama!

Máte záujem o inteligentnú strechu ENERBANK? Prosím kontaktujte nás!